Úvod / Sdružení nezávislých kandidátů / S mobilem na radnici

S mobilem na radnici

Vít MatějkaTaké s vám stalo, že jste po padesáté páté zakopli na rozbitém chodníku a po padesáté páté si umínili, že si půjdete stěžovat na radnici jak špatně se o váš veřejný majetek stará… ale než jste došli do práce tak jste po padesáté páté zapomněli, že jste to chtěli udělat? A některý další den ráno, když jste zakopli po padesáté šesté, jste se strašně naštvali (teprve po padesáté páté, ale o trošku víc, než to bylo po padesáté čtvrté), že jste to ještě neudělali? Mně se to stává naneštěstí často a utěšuji se tím, že zapomínat je lidské. Ovšem musím říct, že mi celá tato procedura s postupujícím časem způsobuje muka až nelidská.

Nedávno jsem našel ve schránce malý letáček z městského úřadu, podle něj jsem si nainstaloval aplikaci inCity, jak mi radili, do svého oblíbeného kamaráda – chytrého mobilu. Ráno při cestě do práce jsem se zastavil u mé „oblíbené“ dlaždice, kliknul jsem na ikonu „Městké Služby“, pak na „Náměty a Závady“ a „Podat hlášení“. Spustil se mi fotoaparát a tu potvoru vykotlanou jsem jim poslal přímo na radnici s komentářem, že už jí mám dost, ať si pro ni rychle přijedou. Rozhostil se mi po těle pocit z dobře vykonané práce (a že jsem se ani moc nenadřel :-)).

Zítra po obědě se v inCity podívám jak daleko jsou s opravou. Pokud to nepůjde rychle, tak jim přes inCity pošlu námět na zlepšení – zrychlení oprav. Ještě mám v hlavě asi 200 námětů, až půjdu kolem, tak jim to všechno pošlu.

Zjistil jsem také, že v InCity najdu spoustu zajímavých informací o tom co se ve městě děje, kde jsou dopravní uzavírky atd. Je to kupodivu snadné, mrkněte na www.incity.cz nebo rovnou na Google Play si aplikaci stáhněte.

Zpětná vazba od Vás je velmi důležitá, protože pan starosta to nestíhá všechno oběhnout sám (a to běhá rychle, zvláště na lyžích)!

Vít Matějka